NIERUCHOMOŚCI I DOŚWIADCZENIE KLUCZEM DO BEZPIECZEŃSTWA

Budujemy i angażujemy się w projekty deweloperskie z obszaru nieruchomości komercyjnych.

Oferujemy przygotowanie i przeprowadzenie całego procesu organizacji projektu inwestycyjnego, również poprzez wdrożenie go do realizacji i sprzedaż.

Profesjonalną obsługę zapewnia zespół specjalistów z szerokim doświadczeniem w wielu branżach, a szczególnie w branży inwestycyjnej i nieruchomościowej. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz dostęp do kluczowych informacji i analiz pozwalają na optymalne zarządzanie.

REALIZACJE I DOŚWIADCZENIE
tritum business park
sea-apartments-piekne-apartamenty
KOMERCJALIZACJA, AUDYT ORAZ SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Świadczymy usługi zarządzania nieruchomościami, komercjalizacją, audytem oraz sprzedażą nieruchomości.

Realizujemy projekty budowlane z obszaru nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych.

Specjalizujemy się w następujących obszarach:
• doradztwo deweloperskie, finansowe i inwestycyjne,
• kompleksowe zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi,
• pośrednictwo w wynajmie powierzchni komercyjnych,
• zarządzanie projektami,
• najem powierzchni komercyjnych.

tritum-sekretariat
rydzkowski-kancelaria-notarialna
WŁADZE SPÓŁKI

___

Władze Locuss Group

Marcin Suchocki, 40 lat – Prezes Zarządu. Posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie na kierunku zarządzania finansami MiSP oraz Akademii Morskiej w Gdyni, gdzie zdobył tytuł magistra inżyniera. Lata 2004-2005 to doświadczenie w Messenger Service STOLICA S.A. na stanowisku kierownika operacyjnego. W latach 2005-2007 pełnił funkcje kierownicze, później Prezesa i Wiceprezesa Zarządu w firmie produkcyjnej oraz handlowej z branży kosmetycznej Grupy Collagen Beauty Int.. Od 2007 roku zawodowo związany z rynkiem finansowym oraz z branżą nieruchomości. Marcin Suchocki w 2012 pełnił rolę członka Komitetu Konferencji wybranym podczas Walnego Zebrania Członków Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. W okresie od 2007 roku realizował inwestycję w wielu projektach deweloperskich w Trójmieście i Poznaniu. W szerokim zakresie realizował komercjalizacje obiektów komercyjnych głównie w Poznaniu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Pruszczu Gdańskim tj. TRITUM Business Park, ALTUS, Skwer Morena, CITY PARK, projekty Kołobrzeska 12 i 14 i wiele innych lokalizacji.

Marcin Suchocki jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej International Food Service S.A., pełnił funkcję Prezesa Zarządu w latach 2007- 2016 roku Kancelarii Finansowej Tritum Group Sp. z o.o., również w latach 2009-2016 był Prezesem dreamHOMES.pl Sp. z o.o., obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółkach Locuss Development oraz Członka Rady Nadzorczej spółki D&H Manufacturing Poland S.A.