Gdynia, al. Zwycięstwa 245

_____

Na trzecim piętrze budynku biurowego przy al. Zwycięstwa 235 w Gdyni powstało Navy Office.

Na jednej kondygnacji zaprojektowano 14 biur o powierzchni od 8m2 do 200m2 w wysokim standardzie wykończenia, z kontrolowanym dostępem do pomieszczeń. Całość otrzymała nazwę – Navy Office – nawiązując tym samym do nadmorskiego charakteru dzielnicy.

Wszystkie pomieszczenia i strefa recepcyjna wykończone z dbałością o każdy detal. Cała recepcja i okładziny ścienne z wpuszczonymi drzwiami w stylu korten – starej, zardzewiałej blachy. Liczne przeszklenia i okna na pełną wysokość pomieszczenia sprawiają, że nawet najmniejsze biuro wydaje się większe. Przestrzenie zostały utrzymane w stylu loftowym z charakterystycznymi szlifowanymi i modułowymi podwieszanymi sufitami w pomieszczeniach biurowych. Z wysokiej jakości tapetą winylową w części należącej do sekretariatu, a także z elegancką, odporną na zabrudzenia wykładziną dywanową w płytkach – idealną do powierzchni biurowych ze względu na łatwy montaż.

Cały wystrój sekretariatu emanuje ciepłem, naturalnością i elegancją. Całe biuro zostało wyposażone w wentylację i klimatyzację. Bezpieczeństwo wynajmującym zapewni system alarmowy oraz kontrola dostępu do pomieszczeń. Wszystko po to, aby każdy najemca mógł czuć się w tym miejscu swobodnie i komfortowo.