Dr Irena Eris Gdynia Zabiegi

Dr Irena Eris otwiera gabinet w Nowym Orłowie

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris już niebawem zostanie otwarty w TRITUM Business Park w Nowym Orłowie. Właśnie rozpoczęły się prace adaptacyjne w lokalu, który do tej pory zajmował salon Lexusa.

– Mogę już oficjalnie potwierdzić, że doszliśmy do porozumienia i w Nowym Orłowie powstanie Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. To kolejny etap poszerzania oferty TRITUM Business Park – mówi Marcin Suchocki, prezes Locuss Group, które zarządza TBP. – Od pewnego czasu otrzymywaliśmy sygnały od okolicznych mieszkańców i tych, którzy odwiedzają Nowe Orłowo, o potrzebie stworzenia miejsca, gdzie w komfortowych warunkach będą mogli zadbać o swoją urodę i zdrowie. Oferta najlepszej i najbardziej renomowanej marki kosmetycznej w Polsce na pewno spełni wszystkie oczekiwania.

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris zostanie otwarty niebawem. W lokalu już rozpoczęły się prace, które pozwolą zamienić istniejący do niedawna salon samochodowy w luksusową i gwarantująca kameralność klinikę. Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris będzie oferował bardzo bogaty pakiet zabiegów – zgodny z trendami nowoczesnej kosmetologii. Wśród nich znajdą się innowacyjne zabiegi na twarz i ciało, zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz specjalistyczne kuracje upiększające i lecznicze z zakresu medycyny estetycznej. Ich jakość i skuteczność gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. Szczegółowa oferta Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w TRITUM Business Park zostanie podana niebawem.