Mansi London W Orłowie

Mansi London w Nowym Orłowie

19 października oficjalnie otwarto showroom Mansi London w Nowym Orłowie. Event zgromadził wiele znanych osób – obecni byli m.in. Ewa Chodakowska, John Porter, Grzegorz Skawiński, Jacek Karnowski i Blanka Lipińska.

Mansi London to pracownia ekskluzywnego wyposażenia wnętrz. Showroom w Nowym Orłowie jest pierwszym w tej części Europy. Kolejny już niebawem ma zostać otwarty w Warszawie.

– Cieszę się, że oferta Nowego Orłowa powiększyła się o tak prestiżowego najemcę. Najwyższa jakość, unikatowe materiały i najlepsi projektanci to właśnie to, co chcemy oferować w naszych lokalach – mówi Marcin Suchocki, prezes Locuss Group, która zarządza Nowym Orłowem.

Mansi London to pracownia, która przy produkcji mebli rzeczywiście wykorzystuje najwyższej jakości materiały. Chodzi na przykład o metale – mosiądz, miedź, brąz, a także skórę, która pochodzi z tych samych manufaktur, z których korzystają Lamborghini, Maserati czy Porsche. Dodatkowo Mansi London opracowała jedyną na świecie technikę pokrywania skóry złotem – nie jest ona, jak w innych przypadkach, malowano na złoto, ale właśnie pokrywana 24-karatowym, certyfikowanym złotem, które następnie jest dodatkowo zabezpieczane. Wszystkie meble posiadają również wykonane ze złota logo, które na żądanie klienta może być spersonalizowane – można na nim wygrawerować np. nazwisko, albo nazwę firmy.

Podczas otwarcia ogłoszono także, że Mansi London nawiązało współpracę z nowym projektantem. Do tej pory za kolekcję odpowiedzialni byli młodzi designerzy z Londynu. Nową kolekcję stworzy Kacper Hamilton – jeden z najbardziej cenionych i znanych współczesnych projektantów.

Dodatkowo w showroomie Mansi London będzie można podziwiać obrazy Alicji Domańskiej – malarki, która już zdobyła sławę nie tylko w Europie.