Lexus Trojmiasto (1)

Spore zmiany w TRITUM Business Park

Salon Lexusa, który przez ostatnie lata był jednym z symboli Nowego Orłowa, został przeniesiony do nowej siedziby przy ul. Grunwaldzkiej 270 w Gdańsku.

– Za nami kilka lat bardzo dobrej współpracy. Roman Walder i Krzysztof Walder to rzetelni partnerzy biznesowi – mówi Marcin Suchocki, prezes Locuss Group, które zarządza TRITUM Business Park. – Wiadomo, że jak w trakcie każdej współpracy, także i między nami pojawiały się różnice zdań. Zawsze jednak były rozwiązywane w niezwykle profesjonalny sposób i z zachowaniem wzajemnego szacunku.

Prezes Suchocki przyznaje, że lokalizacja, prestiż i jakość zarządzania w TRITUM Business Park na pewno pomogły w zbudowaniu rodzinie Walder pozycji lidera na rynku pomorskich dealerów samochodowych w segmencie premium.

Kto na miejsce Lexusa?

– Jestem pewien, że nowy salon w Gdańsku odniesie ogromny sukces. Przed nami z kolei, w TRITUM Business Park, nowe wyzwanie – dodaje Marcin Suchocki. – Jak tylko okazało się, że salon Lexusa czeka przeprowadzka, jeszcze tego samego dnia otrzymaliśmy oferty na wynajem lokalu. To także świadczy o renomie i niezwykłym potencjale tego miejsca. TRITUM Business Park to po prostu miejsce, które gwarantuje sukces.

Nowy najemca związany jest z branżą kosmetyczną. Właśnie rozpoczęły się prace remontowe w lokalu. Nazwę firmy i szczegóły działalności poznamy niebawem.

Krzysztof Walder (od lewej), Marcin Suchocki i Roman Walder po podpisaniu porozumienia o przeniesieniu salonu Lexusa do Gdańska.