Farma-smakow-gdynia-orlowo

Prawdziwe delikatesy wróciły do Gdyni

TheLikatesy Kultura Smaku zostały oficjalnie otwarte w Nowym Orłowie w Gdyni. To pierwszy taki koncept w Trójmieście – w jednym miejscu można znaleźć ekologiczne, swojskie oraz markowe produkty najwyższej jakości.

W ofercie znalazły się nie tylko warzywa, owoce, pieczywo, nabiał, miód, ryby i mięso. Prawdziwym przebojem już stały się produkty garmażeryjne i przygotowywane na miejscu dania. Szef kuchni stara się, aby codziennie była inna oferta lunchowa np. pierogi z perliczki, burito, polędwiczki w sosie, zrazy wołowe czy łosoś zapiekany w cieście francuskim. A także dania wegetariańskie np.:  roladki z cukinii, nadziewany bakłażan, naleśniki z malinami, sałatka grecka czy sałatka z pieczarkami.

Jak zapewniają twórcy tego konceptu wszystkie elementy tej bogatej oferty łączy jedno – najwyższa jakość produktów. To z kolei zapewniają przede wszystkim dostawcy, czyli małe firmy i regionalni producenci. Menadżerowie TheLikatesów Kultura Smaku sami ich szukali, a potem weryfikowali jakość jedzenia, jakie proponują.

Co możemy zakupić w nowych delikatesach w Orłowie?

Oprócz przygotowywanych na miejscu dań, w TheLikatesach w Nowym Orłowie można też spróbować m.in. ciast i ręcznie robionych wędlin z Restauracji Majolika Villa Uphagena, która należy do najlepszych w Trójmieście. Dużym zainteresowaniem cieszą się także słynne na całym świecie czekoladki z włoskiej manufaktury Venchi, oryginalne, południowoeuropejskie oliwy, wina – także z renomowanych polskich winnic, czy choćby wędliny z autorskiej produkcji Rudiego Schubertha. Na uwagę zasługuje także kącik z ekologicznymi kosmetykami np. chusteczkami higienicznymi z bambusa, aromatycznym mydłem od Ministerstwa Dobrego Mydła czy produktami do pielęgnacji niemowląt.

Oferta ma być stale powiększana biorąc pod uwagę sugestie klientów. Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking (przez pierwszą godzinę), a także concierge, który pomaga spakować zakupy i zanieść je do samochodu.

Kultura Smaku – TheLikatesy w Nowym Orłowie są otwarte 7 dni w tygodniu.

Lokal znajduje się na terenie kompleksu biurowego TRITUM Business Park, z dogodnym dojazdem dla osób niepełnosprawnych.

Adres: aleja Zwycięstwa 235/1, Gdynia Orłowo