La-playa-sopot

Luksusowa LaPlaya 69 przygotowywana do sprzedaży

Locuss Group właśnie przygotowuje do sprzedaży jedną z najbardziej luksusowych nieruchomości na Pomorzu. Chodzi o budynek przy ul. Powstańców Warszawy 69 w Sopocie.

To jedna z ostatnich tak prestiżowych lokalizacji w tym kurorcie. Budynek położony jest kilkadziesiąt metrów od plaży i kilkaset metrów od Monciaka. Odległość dd ścisłego, turystycznego centrum Sopotu z jednej strony umożliwia dotarcie tam w kilka minut, a z drugiej gwarantuje spokój i luksus odpoczynku.

– Jako Locuss Group nie tylko budujemy, ale też przygotowujemy najciekawsze nieruchomości do sprzedaży. Udało nam się już wyodrębnić samodzielność poszczególnych lokali. Każdy ma wydzieloną osobną księgę wieczystą – mówi Marcin Suchocki, prezes zarządu Locuss Group.

W sumie w budynku znajduje się 27 lokali. Położone na parterze oferują dodatkowo dostęp do ogródków. Do dyspozycji nabywców będzie także luksusowo wyposażona część wspólna, patio, a nawet opieka recepcjonisty i consierge.

– To jedyna taka nieruchomość w Sopocie. Wykonana i wykończona naprawdę w najwyższym standardzie, w którym dominuje granit, marmur, szkło i beton. Poza tym położona jest w niezwykle prestiżowym miejscu – dodaje Marcin Suchocki. – To może być rewelacyjne miejsce do życia, ale też świetna inwestycja o unikalnym charakterze.

Spółka, która realizowała inwestycję nie tylko wybudowała sam apartamentowiec. Dodatkowo odnowiono sąsiednie kamienice, wraz z altankami, przebudowano drogę, a nawet uregulowano podziemny strumień – to wszystko wykonano w ramach inwestycji.

Apartamenty, które trafią na rynek są kompletnie wyposażone w meble, sprzęt RTV-AGD, a nawet sztućce i zastawę stołową. Dodatkowo każde pomieszczenie w lokalach posiada niezależną klimatyzację.

LaPlaya 69 powinna trafić na rynek w najbliższych tygodniach.