Orłowska Riwiera Locuss Group

21 apartamentów na Orłowskiej Riwierze sprzedanych w 12 dni

Prestiż nieruchomości i jej doskonała lokalizacja okazały się silnym magnesem dla inwestorów, którzy kupili wszystkie apartamenty, położone 30 m od Bałtyku, tuż przy molo w Gdyni – Orłowie.

W ten sposób, ze 100% – owym powodzeniem zakończył się pierwszy etap inwestycji, którą prowadzi spółka celowa Funduszu należącego do LOCUSS GROUP. Do dnia dzisiejszego 80% lokali zostało przeniesionych ostatecznymi umowa notarialnymi na właścicieli.

Locuss spłacił kredyt i obligacje przed ustalonym terminem dlatego projekt udało się zrealizować zaledwie w 60 dni.  W transakcji uczestniczyły trzy banki.

Teraz przed Orłowska Riwierą drugi etap inwestycyjny czyli zagospodarowanie otoczenia, odświeżenie elewacji oraz gruntowane uporządkowanie inwestycji, w tym terenów zielonych wokół budynków. W tym zakresie Locuss Group – z godnie z oczekiwaniami nowych właścicieli – wesprze ich działania i pomoże Wspólnocie. Liczymy, że nasze duże doświadczenie i sukcesy, których dowodem są inne inwestycje, również obecnym właścicielom Orłowskiej Riwiery przyniosą  pełne zadowolenie i pozwolą cieszyć się nową jakością  – podkreślają pracownicy firmy.

Wszyscy mieszkańcy mają już klucze do swoich apartamentów, mogą więc zacząć realizować swoje projekty wyposażenia wnętrz – mówi Magdalena Gwiazda, PR Manager Locuss Group. I dodaje: w zasadzie tak szybka sprzedaż nie powinna nas dziwić, bo w końcu Orłowo to piękna, prestiżowa  dzielnica Gdyni, doskonałe miejsce zarówno do mieszkania jak i komfortowego odpoczynku nad morzem. 

orlowska-riwiera-na-zewnatrz